Ping-pongový turnaj

03.11.2016

Po loňském úspěšném zápolení v ping-pongu, jsme se letos rozhodli tento turnaj zopakovat.

Ve čtvrtek 3.11.2016 na škole Jitřní se sešli natrénovaní pingpongisti naší školy a zápasy byly skutečně napínavé do samého konce. Úroveň hry byla vysoká, o čemž svědčí to, že se většina zápasů hrála na tři sety. Rozhodčí z devátých tříd byli nekompromisní, nikomu nic neslevili a byli velice spravedliví.

Děkujeme všem zúčastněným dětem, jak hráčům, tak rozhodčím, za příjemné zápolení v tomto velice oblíbeném sportu. Doufáme, že zklamání z proher už přebolela a nadšení z výher přetrvává. Vítězům gratulujeme a ostatním hráčům přeji hodně štěstí do příštího turnaje, nezapomeňte, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Vyhodnocení turnaje:

Kategorie 4.a 5. třídy:

1. místo Michal Engerer (5.B)

2. místo Nikola Moroz (4.C)

3. místo Tomáš Bláha (5.A)

Kategorie 6. a 7. třídy:

1. místo Pavel Hrdlička (7.B)

2. místo Jan Morava (7.B)

3. místo Jan Müller (6.A)

Kategorie 8. a 9. tříd:

1. místo Radim Kaválek (8.B)

2. místo Adam Česák (9.A)

3. místo Saša Polák (9.A)

Sport je Jitřní - to ví přece každý.

Sportovní rozšíření na Jitřní budujeme od roku 1985, tedy více než 30 let.